איתור נזילות

איתור נזילות במצלמה טרמית

יתכן ושמתם לב לסימנים של נזילת מים בביתכם ואתם מחפשים את המקור וברצונכם לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית הגעתם למקום הנכון.

על פי מחקרים, נזילת צנרת מים הינה הגורם המשפיע ביותר אשר גורמת לנזקים בדירות ובבניינים משותפים.

כמובן במידה והפיצוץ בצינור גדול אז יש אפשרות שגם יופיעו סימנים בדירה מתחתיכם.

טיפול מהיר במוקד הנזילה ימנע מכם נזקים גדולים של מים מתחת לריצוף אשר יעלו במעלה הקירות בשטח הדירה.

גילוי נזילות מים לא חייב להיות מורכב. מומחה איתור נזילות ידע למצא את המקור במהירות ובפשטות ללא כל סיבוכים.


פיצוץ בצנרת אחד הדברים שיכולים לקרות בכל בית ולעיתים העלייה על הבעיה של בני הבית מתגלה רק עם הופעת סימני רטיבות אשר נראים לרוב מעל הפנלים על ידי התנפחות הטיח והצבע באזורים אלו ועיתים אף במספר מקומות בבית ולא רק במקום אחד.

איתור נזילה במצלמה טרמית

שיפוץ בית פרטי

כאשר מתכננים שיפוץ בית פרטי יש לקחת בחשבון את עלויות השיפוץ והימנעות מבעיות של רטיבות ונזילות מים בהמשך. תכנון מערכות אינסטלציה חשוב מאוד במהלך שיפוץ הבית שלכם. איתור נזילה מתבצע באמצעות מצלמה תרמית המגלה היכן הרטיבות במערכות האינסטלציה או בקירות הבית שלכם.

איתור נזילות למניעת בזבוז מים

על פי מחקרים סטטיסטיים בממוצע, כל בית מבזבז 11,000 ליטרים של בשנה בגלל צינורות נוזלים , שווה ערך להפעלת מכונת הכביסה 270 פעמים! יש נזילות פשוטות וקטנות ותוכלו למצוא בקלות את מקור הטפטוף הזה; למשל, ברזי שירותים דולפים, או ראשי מקלחת או ברזים. 

אך לעיתים ישנם נזילות סמויות מתחת לריצוף או נזילות בחצר הבית שלא ניתן לצפותם ברגע שהם מתרחשים ורק לאחר פרק זמן מה עם התחלת הופעת סימני הרטיבות, מגלים דיירי הבית כי ישנה בעיה המחייבת להזמין בעל מקצוע מומחה לאיתור נזילות שיבצע בדיקה של גילוי נזילות בצנרת.

איתור נזילות עם מצלמה טרמית

אם אתם מחפשים גלאי נזילות מנוסה לתיקון דליפות צנרת ואבחון דליפות צנרת, סמכו על השירות שלנו.

כשצינורות הבית מתפוצצים ונזילות רטיבות, חומרי בניין מתרופפים ועלולים לקרוס בכל רגע. כתוצאה מכך, מגורים במקום כזה אינם ממש בטוחים מספיק. לכן יש לדעת תחילה את הסיבות לנזילות צנרת ה בבית כדי למנוע את התרחשותם אלה כוללים:

 

איתור נזילות מים בבית – הגורם הראשון לנזילות בצנרת צנרת קורוזיה של צינורות מתכת

הגורם החשוב ביותר לנזילות צנרת הוא קורוזיה של צינורות מתכת. אם האדמה סביב צינורות הבית גירית ורטובה, לאורך זמן היא תוביל לקורוזיה של הצינורות ודליפה של צינורות של הבית. לכן, במהלך הבנייה יש לקחת בחשבון את סוג החומרים בהם משתמשים.

איתור נזילה בגינה  גרימת תגובה כימית של צינורות מתכת אחד ליד השני

אם צינורות המתכת מונחים זה ליד זה בדיוק, גילוי פיצוץ מחייב פעולה מהירה של בעל המקצוע למניעת נזקים עקב התגובה הכימית המתרחשת ביניהם, הצינור יתאכל ושוב יוביל לדליפה של צינורות בבית. בשלב זה אתה מבין את החשיבות של צינורות ציור והתקנות ביתיות. יש לעשות זאת בזהירות ובעיקרון כך שגם מעבר הצינורות לא יהיה קרוב למכשירי החימום וכי כמה צינורות מתכת לא יונחו זה ליד זה.

גילוי פיצוץ בצנרת – הפעלת לחץ על צינורות

אם האינסטלטור יפעיל לחץ רב על הצינורות בזמן סגירת החיבורים, המקום שנקרא סגירת הדסקיות ייחתך ונזילה של צינורות תתרחש תוך זמן קצר. דרכים למניעת דליפת עקב עליית לחץ שהאינסטלטור צריך להקפיד על מתינות ולשקול בטיחות בתקן ולהשתמש בצינורות עשויים היטב.

גילוי נזילות מים מתחת לריצוף : כיווץ והרחבה של צינורות מתכת

אחד החסרונות החשובים ביותר בשימוש בצינורות מתכת במתקני בניין הוא התרחבותם והתכווצותם. אם צינורות הבניין עוברים ליד מכשירי החימום של הבית, הצינורות ישנו כל הזמן את נפחם ויהיו מועדים מאוד להתפוצצות ונזילות. במקרים כאלה, כדאי לחשוב על תיקון הנזילה בצנרת המים של הבית תוך זמן קצר.

איתור נזילת מים בקיר: שינוי בלחץ המים בצנרת

גורם נוסףה מצריך גילוי פיצוץ בצנרת בבית הוא המשפיע על נזילות צנרת ה בבית הוא שינוי לחץ המים בצנרת. כאשר מים נכנסים לצינורות המים של הבית בלחץ גבוה, דופן הצינור נפגעת ועם הזמן מובילה לקורוזיה שלהם.

מאתר נזילות: חומר לא תקין של צינורות

כמובן שחומר לא תקין של צינורות יכול להיות יעיל מאוד גם בהדלפת צנרת מים בבית. עם זאת, כאשר משתמשים בחומרים באיכות נמוכה לייצור צינורות, המשמעות היא שיש להם חיי מדף קצרים וחיי שירות קצרים. לאורך זמן, בגלל משקעים, לחות וכו ', מתרחשת קורוזיה ודליפה של צינורות בבית.

עלות איתור נזילות במצלמה טרמית

אבל כמו שאמרנו, תוכלו להבחין בצינורות המים הדולפים וצריך לבצע גילוי לפיצוץ בצינורות זאת כאשר כתמי  מופיעים על הקיר או על תקרת הבית. דחיית מקרה הראשון צריכה לחשוב על מציאת דליפה כדי למנוע את התפשטות הבעיה. לצורך כך אנו מציעים מספר פתרונות:

1. מומחה באיתור נזילות

הדרך החשובה ביותר שיכולה לעזור לך בדיוק רב היא ללכת למספר מד המים. כדי לבצע בדיקה זו עליך לבצע את הפעולות הבאות: איתור בעיות אינסטלציה  עם גלאי טרמי

ראשית, סגרו את כל מסלולי צריכת ה כמו ברזים, מזגנים, . יש להזמין מומחה באיתור נזילות  מים מתחת לריצוף מכשירי חימום וכו 'וודאו שלא נצרכים בתוך הבית. רשמו את מספר המונה בשלב זה.

עכשיו המתן 15 דקות . אין להשתמש בבמרחק זה. לאחר זמן זה, קרא שוב את מספר המונה. אם זה השתנה, המשמעות היא שצינורות דלפו ועליך לנקוט בפעולה כדי לתקן את נזילת צנרת   אתה יכול לעשות שימוש בגלאי דליפות מקצועי הקרוי מצלמה טרמית..

איתור בעיות אינסטלציה  עם גלאי טרמי

בכך תבינו שיש נזילה בחלק מהבית ועליכם לחפש את מיקום הבעיה על מנת לתקן את הנזילה בצנרת השל הבית.

2. שימוש בגלאי נזילה מקצועיים

למרבה המזל, הטכנולוגיה עוזרת גם בעניין זה, ועל ידי ייצור גלאי דליפת, זה אפשרי כדי למצוא את מדויק המיקום של צינורות נוזלים בבית ללא צורך להרוס את הקירות . מכשירים אלה כל כך רגישים שהם יכולים לזהות אפילו את הגלים הקטנים ביותר של צינורות פרוצים ודליפות מהעובי הגדול של חומרי הבניין, ובכך לעזור לך לדעת בדיוק מאיפה מקור התקלה.

3. בדקו את שינוי הצבע של הקירות –  איתור נזילות מים בקיר

כמובן שניתן לראות גם מהשינוי בצבע הקירות שחלק מהבית מתמודד עם בעיית נזילת צנרת בבית. הצהבת הקירות, במיוחד על קירות מטויחים, יכולה להוות דוגמה טובה לכך.

איתור נזילות מהיר בעזרת מצלמה טרמית

אם חלק מהבית דולף צינורות, אם בעיה זו לא מזוהה ונפתרת באופן מיידי, יבואו הסיבוכים הבאים:

 • הפצת לחות לחלקים אחרים וכתוצאה משחרור חומרי בניין
 • שכיחות מחלות וחיידקים ברקמות לחות הגורמות לאלרגיות בסביבה, במיוחד לילדים.
 • ירידה בבטיחות הבניין עקב אפשרות קריסה
 • אפשרות לדליפת רטיבות למבנים סמוכים וכתוצאה מכך לפגיעה בהם . מומחה באיתור נזילות מתחת לריצוף.

 איתור בעיות אינסטלציה  עם גלאי תרמי

נזילות צנרת היא אחד הדברים שיכולים לקרות בכל בית ויכול להיות שמאוחר מדי לבני הבית להבין זאת. הידיעה הסימנים והתסמינים של דליפה בצינור מים, לאבחון דליפה בצינור מים, וכיצד למצוא דליפה בצינור יעזור לך לזהות את הבעיה בהקדם האפשרי. באופן זה, מעבר לעצירת הנזילה, לחיסכון בצריכת ובעליית חשבון המים, תמנעו גם נזק לביתכם.

לקבלת מידע על הסימנים על ידי גילוי פיצוץ בצנרת הבית, שיטות ואיתור נזילות צנרת בחלקים שונים של הבית , הקפידו לעקוב אחר מאמר זה מהמאסטר.

איתור נזילות ברחובות
איתור נזילות בראשון לציון
איתור נזילות מים בפתח תקווה
אזורי שירות

נזילה בצנרת וביוב

 • פיצוץ בצנרת
 • ביוב ותברואה
 • איתור נזילות צנרת ביוב ותיקון פיצוץ בביוב
 • צינורות ביוב למטבח, שירותים ושירותים סימנים לנזילות צנרת מים

אחת הדרכים לאבחון נזילות  היא לחפש סימנים ותסמינים של צינור נוזל בביתכם . בחלק זה אנו הולכים להזכיר לכם סימנים של נזילות צנרת  וכשרואים סימנים אלה, עליכם לחפש מיד את מקור נזילות צנרת המים.

1- איתור נזילות צנרת בעקבות חיוב של חשבון מים גבוה

כאשר חשבון מגיע לביתכם ומספר "אסטרונומי" מוזן בחשבון, עליכם לחשוד כי דליפה של צינור עשויה להעלות עליכם את העלות. מעט תשומת לב לכמות צריכת ההמפורטת בחשבון בתקופות קודמות והשוואה בינה

2-  נזילות צנרת במטבח

אם אתה רוצה לוודא  שצינור שלך דולף ממד המים, ודא תחילה כי אין ברזים פתוחים בתוך הבית שלך ומחוצה לו. ואז גש למדאם הוא זז. אם משולש או גלגל כסוף נעים פנימה, איתור נזילות מים בקיר המשמעות היא שיש לך דליפה של צינור מים. דרך נוספת היא לקרוא אותו שוב לאחר שעה עד שעתיים (כמובן שתהיו בטוחים שלא נפתחו ברזים במהלך תקופה זו). אם מספר מד המשתנה, המשמעות היא שצינור דולף ובהחלט כדאי לחפש צינורות מים דולפים.

3- איתור נזילות צנרת באמבטיה

סימני עובש ופטריות הם סימן לפיצוץ בצנרת

דולפים מספקים מקום טוב מאוד לפטרייה ועובש לצמוח על הקירות. מכיוון שפטריות ועובשים צומחים מהר מאוד בסביבות חשוכות ולחות. כך שאם אתה רואה עובש או טחב על הקיר שלך, . מומחה באיתור נזילות  במיוחד אם זה היה קיר שלא היה מחובר לקיר האמבטיה, סביר מאוד להניח שתדלוף צנרת

ותצטרך למצוא דליפה של צינור מים.

פטריות או עובש על הקירות הם סימן נפוץ לדליפת צינורות מים

4- איתור נזילת צנרת מים מכתמים, נזק בקירות, בתקרות או ברצפות

כל שלפוחיות, שלפוחיות וחבורות או כתמים ועקבות מים בקירות, בתקרה או ברצפה של הבית עשויים להצביע על צינור מים דולף ועל הצורך למצוא צינורות מים דולפים. הנזילה היא ככל הנראה באזור סביב אותו נזק לקיר, לרצפה או לתקרה.

איתור נזילות בהוד השרון

כמובן שנוכחות לחות גבוהה עלולה לגרום לפעמים לנזק כזה, אך צירוף המקרים של בעיה זו עם מפל המים האסטרונומי או חלק מהתופעות האחרות שהוזכרו, מגדיל את הסבירות שיש לך בעיה עם דליפת צינורות מים.בליטה של ​​צבע קיר, סימן לנזילות צנרת מים

איתור נזילות באמצעות בלון לחץ

מים שנותרים בקיר לאחר נזילה מצינור פגום גורמים לריח רע. אז אם ניקיתם את הבית, במיוחד את חדר האמבטיה שלכם, אך אתם עדיין מריחים לחה ועובשת, ייתכן שחלק מאספקת המים בבית דלפה ועליכם לנסות למצוא נזילות בצנרת המים.

איתור נזילות צנרת מים וזיהוי מדויק של סוגי צינורות פרוצים

שירותי מים  עם מכשיר חדש לגילוי פרצים במערך האבחון בעבודה בעזרת אנשי מקצוע ואנשים מנוסים בעלי היסטוריה ארוכה מאוד ומעל 20 שנה במתן שירותי פתיחת צינורות.

אנו מתחייבים למצוא נזילות מים ולחות. מצא אותנו המיקום של טפטוף דליפה ומים מן של הגג השכן, קיר, חדר אמבטיה או שירותים של השכן של הדירה שלך آپ.

אם גג שכנתכם התחתונה דולף, סביר מאוד להניח שהיא בונה את ביתכם.

 גילוי נזילות בעזרת גלאי טרמי

גלאי נזילות צנרת מים בראשון לציון בצורה יעלה ומהירה על ידי מכשיר הפועל בצורה אקוסטית. גלי קול מיוצרים כדי לזהות את מיקום פרץ צינור המים. כידוע תנועת המים גורמת לגלי קול, אם הצינור יתפרץ, המים יצאו מהצינור.
 
לא משנה כמה מים יוצאים מהצינור, יתכן שיש חור קטן מאוד בצינור. אם כמות המים הדולפת מהצינור נמוכה מאוד, עוצמת הלחץ מהצינור תגרום לרעש שבני אדם לא יכולים לשמוע ויש להשתמש בגלאי נזילה.

איתור נזילה חיצוני

איתור נזילה חיצוני ודולפים בעזרת מכשיר אקוסטי בעומק של עד כ- 40 ס"מ באדמה ואין לצפות יותר ממכשיר זה.

אלא אם כן כמות הדליפה של הצינור גבוהה מאוד והצליל שהוא משמיע ניכר בזיהוי על ידי המכשיר. מכשיר זה משמש לאיתור נזילות בנייה וגילוי דליפות תעשייתיות ו ..

כמה מדויק גלאי דליפות צנרת המים?

מכשירים אלה מוצאים את המיקום, או אם הם לא מוצאים אותו, מזהים במדויק את הנקודה הנקבובית של צינור המים הנמוך מ -10 ס"מ.

מה לעשות לאחר מציאת נזילה ומציאת מיקום פרץ צינור מים?

אם הרטיבות בבניין נובעת מדליפה או צינור מים פרוץ, יש למצוא ולתקן את החלק המחורר של הצינור, או שיהיה צורך להחליף את צנרת הבניין.

אולי ניתן להחליף כמה סנטימטרים מהצינור או שתצטרך להחליף את כל צינור הבניין כדי שתזהה היטב את דליפת הצינור איתור נזילות ברמת גן.

איתור נזילות מחיר

המחיר ועלות התיקון של צינורות מים לבניין פגומים תלויים בסוג הצנרת, בעומק הצנרת ובכמות הצנרת המתוקנת והחלפה, איתור נזילות מחיר והמומחים שלנו יגידו לכם את המחיר לאחר מציאת הצינור הדולף, איתור נזילות מים  לריצוף  ואחרי שביעות רצונכם, השירות התחל.

איתור נזילות עם מצלמה תרמית

איתור נזילות עם מצלמה תרמית, צינורות פרוצים של דודים, חדרי מכונות וביוב הם בין הבעיות שקורות לבניינים, בין אם הם חדשים ובין אם ישנים, והסיבה העיקרית היא כדלקמן:

• הצבת צינורות מתכת באדמה רטובה גורמת לקורוזיה של הצינורות. הוא הופך למתכת וגורם לצינור להתפוצץ איתור נזילות בבאר שבע.
• הצבת שני צינורות מחומרים שונים זה ליד זה גורמת לתגובה כימית ולקורוזיה של הצינורות ואז גורמת לדליפה.
הרחבה והתכווצות של צינורות מתכת מים חמים, במיוחד בחיבורי צינורות הדוד, איתור נזילות מים בקיר מה שהופך אותו לרך.
• עלייה פתאומית בלחץ המים בצנרת, במיוחד בלילה כאשר צריכת המים נמוכה ולחץ צינורות המים עולה.
• איתור נזילות במצלמה טרמית בצפון

ברוב המקרים, המיקום המדויק של הצינור המתפרץ אינו ברור וקובעים את השפעות הלחות והלחות, ובמקרה זה יש להשתמש במכשיר לזיהוי נזילות.

יתרונותיו של מכשיר לזיהוי דליפות צינורות

כיום, עם התקדמות משמעותית, קיומם של כלים כגון מכשירים לאיתור נזילות וצינורות צנרת ואפילו סדקים בתוך הצינורות הוא אפשרי בקלות.

שימוש במכשיר זה יכול לזהות נזילות בבניין שלך ללא נזק וניתן לתקן אותו. כדי למצוא נזילת בניין ללא מכשיר, יש להרוס חלק מהבניין. בעזרת מכשיר זה תוכלו למצוא . מומחה באיתור נזילות  את המקום בקלות ולהיפטר מרטיבות ולחות בבית.

חברות קידוח צנרת וניקוז טובות משתמשות במכשיר זה כדי לאתר צינורות ונזילות בקירות, אולם הבניין נפגע פחות ועבודתם של מומחים רבים יותר לדליפת מים הופכת לקלה ונוחה יותר.

כיצד לעבוד עם מכשיר לגילוי נזילות צנרת מים

איתור צינור פרוץ עם המכשיר הוא כזה שיש למכשיר מקלט ומשדר גלים. המקלט והמשדר ממוקמים בתוך תא בצורת קפסולה שיש להעבירו למיקום הרצוי כדי שהמשדר יוכל לזהות את נקודת הדליפה.
ניתן לזהות זאת על ידי סדקים ונזילות בתוך הצינור בשיטות מחשב מיוחדות על ידי גלאי הדליפה.

מדוע יש לבצע איתור נזילות צנרת מים עם המכשיר?

כיום, עם התקדמות רבה וקיום כלים מתאימים לאיתור נזילות, קל יותר עם המכשיר ומראה היטב את המיקום המדויק. במכשיר זה אין צורך לפגוע בבניין והעלות הנוספת גבוהה מאוד, אך ניתן להשתמש במכשיר זה היטב לזיהוי נזילות.

המומחים של חברתנו מוכנים לאבחן איתור נזילות מים מתחת לריצוף  , התפרצות צינורות, לחות ולחות בכל תל אביב והמרכז בהקדם האפשרי לאחר שיחתכם, ולאתר את המיקום המדויק של נזילת צנרת המים .

איתור נזילות במצלמה טרמית בחיפה

איתור נזילות במצלמה טרמית בחיפה וגילוי נזילות הם אחת הבעיות העיקריות עבור אנשים המתרחשים ברוב האזורים כגון מבנים, מגדלי מגורים, בתים פרטיים.

יתכן שגם אתה חושש כי נזילות צנרת מים הן אחת הבעיות הנפוצות ביותר במבנים, אשר עלולות לגרום נזק רב יותר לבניין שלך אם הם מתקנים על ידי אנשים חסרי ניסיון ללא מתקנים.

לכן, יש לפנות למומחים הפחמימים, וזה חשוב מאוד. כדי למנוע את דליפת הצינור, יש למצוא את הנזק המינימלי לבניין באמצעות מכשיר האינפרא אדום המיוחד ומכשירי החימום. לאיתור נזילות מים מתחת לריצוף.

בשיטות הישנות, אדם היה צריך להשקיע זמן רב במציאת נזילת צנרת מים ולהשמיד כמה נקודות כדי למצוא את המיקום הרצוי, אך כעת עם התקדמות הטכנולוגיה והמומחיות, מומחים מזהים את דליפת הצינור שלך בזמן הקצר ביותר. .

למידע נוסף אנא התקשר צור עמנו קשר

כיצד לעבוד עם מכשיר מתקדם לזיהוי פרצי צנרת וגילוי נזילות:

ישנם סוגים רבים של מכשירים זמינים, החל מתרמי ועד גל המופעל.

מכשירי חימום:

מכשירי חימום אלה הם סוג של מדחום של הסביבה והסביבה הכוללים פילטרים תרמיים שונים לזיהוי פרץ ודליפה של צינורות כגון: חדר מכונות, צינורות חבילה ו … לזהות בקלות מאחורי הקיר ומקומות שונים.

מכשיר אינפרא אדום:

מכשיר אינפרא אדום זה משמש לזיהוי המיקום הרצוי במעמקי האדמה. שיטת הפעולה של מכשיר זה היא כמתואר לעיל, שיש לו משדר ומקלט ומזהה את מיקום הדליפה בעזרת גלים.

איתור נזילות בנתניה

הסרת הלחות היא אחת הבעיות הקשות של אנשים ותושבי דירות ובתים.

ישנם גורמים רבים המעורבים בהתרחשותה, איתור נזילות בנתניה ואם לא יאובחנו ויסולקו בזמן, הדבר יגרום נזק רב ונזק בלתי הפיך לביתך.

לדוגמא: לחות באסלה, לחה בקיר, לחה בתקרה, שהיא מהנפוצות ביותר ואחת החשובות ביותר היא שינוי הצבע וקריסת התקרה וטיח הקיר ויצירת ריח רע של לחות.

סיבת רטיבות ולחות

רטיבות ולחות במבנים נגרמות מסיבות שונות, כולל:

• ליקויים בבניית מתקני אינסטלציה:

אחד הגורמים השכיחים ביותר ללחות ורטיבות, והחשוב שבהם יכול להיות מערכת המים והביוב, בעיות בניקוז בארות ושירותים (שירותים) או אמבטיות ואמבטיות, סיפונים לניקוז בגדים כביסה, שטיפת כלים, אי ביצוע רצפה כהלכה וכו '…

איתור רטיבות ברצפה

הגורם הראשון איתור רטיבות ברצפה שעולה במוחם של התושבים הוא בעיית הבידוד, הדיס, הגג או הרצפה וחדר האמבטיה או האסלה הגורמים ללחות בבית וכו '…

אנו מציעים לך לקבל ייעוץ חינם מהמומחים שלנו לפני כל פעולה והרס ולפתור את הבעיה שלך היטב.

• אל תשתמש באיטום ואיטום נכון של אריחים:

בעיה נוספת היא היעדר לחות ולחות שאינם משתמשים איתור רטיבות ברצפה
באיטום המתרחש בבתים שזה עתה נבנו ובמקומות אחרים בחדרי אמבטיה, במרפסות ובשירותים, דבר שעלול להוות בעיה לבעיה זו. אפשר ליצור לדיס ולאטום את התפר בין האריחים:
תחילה מנפים את המלט הלבן ומערבבים אותו עם אבקת אבן כלשהי, ואם אין לכם אבקת אבן, השתמשו בגבס ובחול, מה שמגביר את חוזק אבקת האבן זה הופך למלט.

שלב את המרכיבים הללו עם מעט מים וכשהוא הופך לבצק (כמו בצק), שפכו אותו על האריחים בעזרת כפפות וכסו היטב, ואחרי 5 עד 10 דקות, כשהמרכיבים התקשו, הוסיפו אותו עם קלף. תיקח את זה.


זיהוי דליפת שסתום:

נזילות צנרת מים מתרחשות ברוב הבתים וניתן לתקן אותן בקלות. אם טיפת מים מטפטפת כל 2 שניות, מבוזבזת כמות גדולה של מים. במטבחים משתמשים ב -4 סוגים של שסתומים, ביניהם: ברז דחיסה, רכזת, דיסקים קרמיים ומחסניות, שכל אחד מהם מתוקן בסוג מסוים.


ניקוב צינורות מים וביוב: גורם וחיסול (חור)

העיקר לא להיכנס לפאניקה. תחילה סגרו את שסתום הכניסה הראשי לצינור הדולף. שסתום זה עשוי להיות קיים בתחילת הצינור הדולף.

סגירת הברז עוצרת את זרימת המים, נותנת לך זמן לחשוב ולמצוא פיתרון.

אם אין לך גישה לאינסטלטור במשך כמה ימים ואין לך זמן לתקן אותו בעצמך, ישנן מספר דרכים לתקן במהירות את הצינור:

ראשית, קבע את מיקום הדליפה המדויק!
האם יש חור קטן או צינור שבור?


ניתן להשתמש במספר שיטות:ניקוב צינורות, במיוחד צינורות שחוקים הוא דיון נפוץ. אם הצינורות בביתך או במקום העבודה שלך הם מחוררים, אתה יכול להשתמש בדבק איטום ד"ר צנרת, שהוא תוצר של דרום קוריאה, ללא תיקון האינסטלטור בפחות משעה שיתרונותיו הם:

• ישים לכל סוגי הצינורות
• חסכוני בהשוואה לשיטות אחרות לתיקון צנרת
• אימון קל לביצוע . מומחה באיתור נזילות
• ללא לחץ מכני באתר נזילה ומתח של סוג זה של דבק אינו גורם לסדקים.

אופן השימוש בד"ר פייפ מתואר להלן:

ראשית, יש לנתק את זרימת המים ולייבש את הנזילה היטב.
לובש כפפות.
ללוש את משחת האפוקסי ביסודיות ולערבב עד שהיא חלקה ואפורה לחלוטין.
לחץ על הבצק על הנזילה ושפשף אותו על הנזילה כך שיתפשט 5 ס"מ מכל צד.
השאירו את הבצק לנוח 10 דקות להתייבש היטב.


עוטפים את הקלטת על הצינור כך שהשכבות העליונות של הקלטת יהיו על פני הצינור. וודאו שהקלטת מתפשטת על הצינור לפחות 5 ס"מ ושכל שכבת הקלטת חופפת לפחות 30% מהשכבה הקודמת. נצמד היטב למשטח הצינור.

שירותים שאנו מציעים לך:

• ביטול סתימת האסלה בצפיפות אוויר
• איתור צינור מים פרוצים מים ושפכים
• איתור תחנת הכוח של צינור פרץ וגילוי נזילות
• תיקון אסלת ביוב סניטרית ואיראן
• איתור נזילות וצינורות מים וביוב
• הסרת ריח רע של ביוב הנגרם מסיבות שונות
• הסרת לחות, טפטפות והוצאת לחות מהרצפה והתקרה של הבניין

 

סימן נוסף לדליפת מים בבית הוא ירידה פתאומית בלחץ בזרימת המים בבית. ירידה בלחץ פתאומית זו נגרמת בדרך כלל על ידי צינור מפוצץ ונזילת מים.ירידה פתאומית בלחץ המים היא סימן לצינור מים דולף

7 – איתור נזילות צנרת מים מקול טפטוף מים מתמיד

אם אתה שומע מים נוטפים כל הזמן בביתך, אך אינך מוצא את המקור, סביר מאוד להניח שיש נזילת מים בחלק מהבית. כמובן שבמקרה זה, בדרך כלל קשה למצוא נזילות בצנרת מים ויש לבצע את פרץ הצינור עם המכשיר.

צליל המים הנוטפים ממקור לא ידוע הוא סימן לדליפת צינורות מים

 8– איתור נזילות מים מתחת לריצוף – נזילות לקומות תחתונות

סימן נוסף לנזילות צנרת מים הוא דליפת מים לתקרת הקומות התחתונות. מטבע הדברים, זהו סימן ברור מאוד, ושיתוף פעולה של שכנים מהמעמד הנמוך יכול גם לעזור לכם למצוא נזילות בצנרת מים. אז אם אחד משכניכם מזכיר שגג ביתם לח, דאגו להתייחס אליו ברצינות ולהודיע ​​לאינסטלטור מומחה היכן הגג לח. סביר להניח שצינור המים פרץ בנקודה שבה רואים את הסימפטומים, אינסטלטורים מומחים יכולים לוודא זאת באמצעות המכשיר כדי לאתר צינור מטפטף עם המכשיר.

שכנים בקומה התחתונה מזהירים מפני גג לח, סימן לנזילות צנרת מים

כיצד לזהות את המיקום של נזילת צנרת מים?

שיטה ביתית לנזילות צנרת מים

אם אתה בטוח שיש לך נזילת צנרת מים, השלב הבא הוא לקבוע אם הוא דולף בתוך הבית או בחוץ . כיצד לזהות פרץ צינור ביוב פנימי או חיצוני הוא שעליכם לסגור תחילה את הברז בבית. שסתום זה ממוקם בדרך כלל בחניה או בחדר המנוע. קרא שוב את המספר על מד המים באותו אופן ובדוק את המספר הזה שוב כעבור שעתיים (וודא שאף אחד בתוך הבית לא יפתח את הברז בזמן הזה).

אם מד המים הפסיק לנוע ולא התחלף, המים מטפטפים בתוך הבית. אך אם מד המים ממשיך לנוע ומתבצעות שינויים, הדליפה בצינור המים התרחשה במרחק בין המונה ובתוך הבית.

אתה יכול להשתמש במד מים כדי למצוא נזילות בצנרת מים בתוך הבית ומחוצה לו.

השיטה המסורתית לאיתור נזילות בצנרת מים

בשיטה הישנה לאיתור נזילות צנרת מים, בהתבסס על הסימנים והתסמינים, נהרסו כמה מקומות בבית או בבניין שנחשדו בדליפות מים ופרצי צנרת כדי לקבוע סופית את המקור העיקרי לדליפת מים. אמנם מקומות מעטים אלה נעשו על סמך חוות דעתם וניסיונם של מומחים, אך בכל מקרה, בגלל היעדר טכנולוגיות חדשות להדלפת צנרת מים, באופן בלתי נמנע לעיתים נהרסים כמה אזורים בטעות, וכתוצאה מכך עלות ומאמץ. שיטה זו הייתה גבוהה מאוד עבור אנשים.השיטה המסורתית לאיתור נזילות בצנרת מים הייתה יקרה ויקרה וכעת היא מיושנת כמעט.

צינורות מים דולפים ללא נזק

התקדמות הטכנולוגיה והמצאת שיטות חדשות, מכיוון שהייתה יעילה ושימושית בכל תחומי החיים, עזרו מאוד לאיתור נזילות בצנרת מים. עם המצאת טכנולוגיות חדשות, אין צורך לחפור ולהשמיד חלקים חשודים כדי לאתר נזילות בצנרת מים, ובמקום זאת, כיום משתמשים בזיהוי דליפות צנרת עם מכשיר מיוחד ללא נזק.

למעשה, קיימות מגוון שיטות מתמחות להדלפת צנרת מים, שכולן משתמשות בגלאי נזילה . הסיבות הנפוצות לדליפות מים בדליפות צנרת עם המכשיר כוללות בלאי צנרת מים, חפצים תקועים בצינור, שבירת צינורות והקפאת צינורות מים בחורף.השיטה האחרונה לאיתור צינורות ביוב פרוצים כוללת מכשירים מתקדמים ביותר.

להלן כמה מהמכשירים הנפוצים ביותר לזיהוי דליפות צינורות עם המכשיר:

 • זיהוי דליפה של צינור עם מכשיר שמע

כיצד לזהות צינור ביוב מטפטף עם מכשיר אקוסטי הוא שגלאי הדליפה מזהה את גלי הקול שנוצרים מתנועת המים וכך מזהה את נזילת צינור המים, ללא כל נזק. בשיטת זיהוי דליפת שמע, מתגלים אפילו גלי המים הקטנים ביותר (הנובעים מחורים קטנים מאוד בצינור).

כמובן שגלאי דליפת הקול מסוגל לזהות נזילות מים רק עד לעומק של 40 ס"מ באדמה.

זיהוי דליפה של צינור עם מכשיר שמע איתור נזילות מים בקיר

 • זיהוי נזילות צנרת במכשיר אינפרא אדום

כיצד לזהות צינור ביוב נוזל בשיטת זיהוי הנזילות של הצינור עם מכשיר אינפרא אדום, הוא שמכשיר גלאי הדליפות מקבל את גלי האינפרא אדום דרך המקלט והמשדר המיוחדים שלו, קובע את המיקום המדויק של נזילת מים. מכשיר זה שימושי במיוחד לאיתור נזילות בצנרת מים עמוק מתחת לאדמה.

איתור נזילות של צינורות עם התקני הדמיה תרמית, שימוש בגזי חנקן / מימן לדליפת צינורות מים, שימוש במצלמות אנדוסקופיות לאיתור נזילות צנרת מים נסתרות ושימוש במדדי לחות למיפוי תכולת הלחות של הקירות הם כל שיטות מתקדמות אחרות לאיתור התפרצויות. הצינורות נמצאים עם המכשיר.

לכל שיטות גילוי נזילות הצנרת יש יתרונות וחסרונות משלהן, אך בכל מקרה, יש להן יתרונות רבים על פני שיטת גילוי פרצי צנרת הביוב המסורתית, מכיוון שמיקום נזילת המים נקבע במדויק ובנקודות. אין עלות נוספת או הריסה עבור בעל הבית.

זיהוי נזילות צנרת במכשיר אינפרא אדום

איתור נזילות צנרת מים בחלקים שונים של הבית

o        דליפת אריות

דליפת שסתומים נובעת בדרך כלל מריקבון אטם השסתום. מכונת הכביסה נמצאת בדרך כלל מתחת לידית השסתום והיא קלה להחלפה. כמובן, חייבים להיות לך הכלים הנכונים להחלפתו. ראשית עליכם לסגור את הברז הראשי מתחת לכיור או את הברז הראשי של הבית ואז לפתוח את ידית הברז כדי להגיע למכונת הכביסה.

נזילות צנרת מים בדרך כלל קלה יחסית אם היא קשורה לברזים פגומים.

o        דליפת שירותים

נזילות שירותים עלולה לגרום לאיבוד של מאות ליטרים של מים ללא שום סימן או רעש מיוחד. אפילו נזילה קטנה ופשוטה עלולה לבזבז כמויות גדולות של מים ולהביא לעלויות גבוהות. למרבה המזל, תיקון נזילת אסלה היא משימה פשוטה וזולה. אם אתם מבחינים במים דולפים בשירותים, פשוט הסירו את המכסה של מכלית הסיפון והוסיפו כמה טיפות של צבעי מאכל למכלית הסיפון. המתן 30 דקות ואל תמשוך את הסיפון בזמן הזה. אם אתה רואה מים צבעוניים בתוך קערת השירותים, זה אור שיש בעיה. אבל אם המים בתוך קערת השירותים הם חסרי צבע וצלולים, אין שום בעיה.כיצד ניתן לאתר דליפה של צינור מים עקב כשל באסלה אפשרי באמצעות צבע למיכלית הסיפון. אם הצבע נכנס למי השירותים, המשמעות היא שיש נזילת מים.

o        דליפת שסתום בין הסיפון לקערת האסלה

הסיבה העיקרית לדליפת מי האסלה היא שסתום זה אינו פועל כהלכה. המסתם של שסתום זה ממוקם בחלקו התחתון של מיכלית הסיפון וכשאתם פוגעים בסיפון, שסתום זה עולה ושופך מים לקערת השירותים. אם שסתום זה ניזוק, מים יזרמו ברציפות (גם כאשר לא שטיפת את הסיפון) ממיכל הסיפון אל קערת השירותים.נזק לשסתום בין מיכל המים וקערת האסלה הוא אחד הגורמים לדליפת מים

o        בעיה עם ידית או כפתור סיפון

אם הידית או הכפתור הזה נפגעים, אתה יכול למנוע מים להישפך לתוך קערת השירותים על ידי הזזתו לאט. אם אתה מרגיש שיש בעיה בחלק זה, עליך להחליף את כפתור או ידית הסיפון.

אם השסתום בין הסיפון לשירותים אינו פועל כהלכה, תתרחש נזילה.

o        דליפת צינור דוד

לעיתים יש נזילה בדוד בגלל בלאי של הדוד, שימוש בצינורות ברזל לא מתאימים, או צנרת בניין פגומה ואיטום לא תקין.

בחלק מהמקרים, ניתן לגלות צינורות דודים דולפים על ידי לחות, איתור נזילות מים בקיר רטיבות וכתמים צהובים על קירות חלקים שונים של הבית או רעש של טפטוף מים. אך לרוב יש צורך במומחה לאבחון דליפה של צינור הדוד. חברות המתמחות בדליפות צנרת מים נוהגות להשתמש בשיטות גילוי נזילות צנרת דוד עם מצלמה תרמית ומכשיר לזיהוי פרץ צינור מים כדי לאבחן את המיקום והגורם לנזילות צנרת הדוד.

לאחר שנמצאו הסיבה וחומרת דליפת הדוד, יתכן שתצטרך להחליף את צינורות הדוד שלך או את כולם.

פרץ צינור פרץ עקב שימוש באביזרים לא סטנדרטיים לחיבור הצינורות, צינורות מתכת מוטבעים של הדוד וקורוזיה של הצינורות באדמה רטובה וגירנית, תגובה כימית בין שני צינורות הטרוגניים זה ליד זה, קרבת צינורות מים חמים וקרים והרחבה ו כיווץ צינורות אחד ליד השני והתפוצצות צינורות עקב הקפאת צינורות מתכת לא מבודדים הם גורמים נפוצים אחרים לנזילות צנרת הדוד.נזילות צנרת הדוד מתרחשת בדרך כלל עקב ריקבון והזדקנות צינורות הדוד.

o        דליפת מי בריכה ומקור מים

בבניינים עם בריכות, דליפות מים בדרך כלל נפוצות מאוד, ולמרבה הצער נזילות בריכות מבזבזות הרבה מים. נזילת מים זו, בנוסף לעלויות הגדולות של חשבון המים, תביא לעלויות נוספות, כולל עלות איתור צינורות פרוצים במכשיר, תיקון הצנרת לאחר האבחון ובניית הבריכה עצמה. אם ברצונך להיות מודע לאפשרות של נזילת בריכה לפני הגשת בקשה למכשיר לזיהוי פרץ בצינור, שקול את הסימנים הבאים לנזילות צנרת מי הבריכה שלך:

 • ירידה חריגה ויומיומית בגובה מי הבריכה
 • פיצוח אריחי הקיר והרצפה של הבריכה
 • הימצאותם של אצות בבריכה במרחק קצר מהטיפול הכימי במי בריכהניתן להשתמש בשיטות בידוד סטנדרטיות למניעת נזילות מי צינורות לבריכה וסביבתה.

o        צנרת מים דולפת בחלקים אחרים של הבית

עליכם לזכור כי המיקום המדויק של נזילת המים אינו תמיד ברור לחלוטין. לפעמים נזילות מים מתחילות במקום אחד ואז מתפשטות למקומות אחרים וגורמות לנזק רב. חפש קירות לחים, שינוי צבע או כתמים על רצפות, תקרות, קירות, או אפילו רצפות ארונות ומתחת לכיורים כדי למצוא צינורות מים דולפים. הצטברות מים על רצפת הארון או רצפת הבית יכולה להיות גם סימן לטפטוף מים.כיצד לאתר צינור ביוב נוזל בדרכים מסורתיות ורק על פי הסימפטומים, לא תמיד קל ולעיתים יש להשתמש בשיטות מיוחדות לאיתור צינור נוזל עם המכשיר.

כיצד למנוע דליפת מי צינורות

אם ברצונך להימנע מהטרחה של צנרת מים דולפת והצורך למצוא צינורות מים דולפים, עדיף לנקוט פעולה בכדי למנוע מלכתחילה צנרת מים דולפת.

כדי למנוע נזילת מים מהצינור, עדיף לכסות את מיכל המים הקרים ולבודד את צינורות המים העומדים לרשותכם. ניתן גם להחליף צינורות מים ישנים ורקובים לפני שהם מתפוצצים או נשברים.

כמובן, קחו בחשבון שגם עם הטמעת שיטות למניעת דליפת מי צנרת, עדיין יתכן שלפעמים בגלל צינורות שחוקים או חוסר בידוד של צינורות שאינם מבודדים בקלות (כמו צינורות מים במרתף) נזילת מים לביתכם לפני לבוא. עם זאת, נקיטת אמצעי זהירות מפחיתה את הסבירות להופעת נושאים אלה.

המילה האחרונה

דליפה של צינור מים בביתכם, בנוסף לבזבוז כמות גדולה של מים, עלולה גם לגרום נזק רב לקירות ולבניית ביתכם. מסיבה זו, הקפידו לנקוט בצעדים הנדרשים בכדי למנוע דליפת מי צינורות ככל האפשר.

אך במקרה של נזילת מים, וברגע שתבחינו כי צינור המים בבית דולף, פעלו למציאת הנזילה, מצאו את צינורות המים ותקנו אותם, כך שמלבד בזבוז מים, עלולה להיווצר פגיעה במתקני ביתכם. לְהִמָנַע. בחלק מהמקרים קל יחסית לתקן אבחון של נזילת צנרת מים, כמו נזילה בברז או בשירותים, או נזילת צנרת דולפת.

אך אם נזילות צנרת המים קשורה לאחד הצינורות המובנים על הרצפה או על תקרת הבית, עליכם להיעזר במומחים ובשירותי איתור דליפות צנרת עם המכשיר. כפי שצוין לעיל, כיצד לגלות צינור ביוב שהתפרץ ועלותו עשויה להשתנות בהתאם לסוג המכשיר המשמש לדליפת צינורות מים. אך זוהי עלות שבהחלט עליכם לשלם, מכיוון שלגילוי צינור נוזל עם המכשיר, באופן טבעי יש פחות עלות ונזק משיטות מסורתיות.

כיצד למצוא נזילת צנרת מים לבניין?!

נזילות בצנרת, אביזרי ציוד וציוד אינסטלציה מהווים גורם עיקרי לאובדן מים בבתים רבים, ומגדילים את עלויות החיוב מספר פעמים. על פי הסטטיסטיקה, כל יחידה מבזבזת בין 2000-20000 ליטרים מים בשנה בגלל דליפה. חלק מהדלפות כמו טפטופי ברזים, נזילות של דוד מים וכו 'ברורות וניתנות לזיהוי ותיקון בקלות. אם הצנרת לא מונעת במהירות, היא עלולה לגרום נזק רב לבניין.

כמה פרצים ודליפות מוסתרים מכיוון שהצינורות מותקנים לרוב מתחת לאדמה או בתוך קיר, מה שעשוי להישאר מבלי משים במשך שנים ויכול לעלות לבעל הבניין כסף רב. במקרים אלה, אם יתמזל מזלכם, הצינור שלכם דולף עם תסמינים כמו הרטבת משטחים, שינוי צבע עצם, סדקים ונפיחות של צבע הקיר, אם הצינור נמצא על הרצפה, מה שגורם לריצוף של הריצוף או להרטבה של הרצפה. ו … מופעים.

להלן מספר תרופות ביתיות לנזילות בצנרת , אביזרי ציוד וציוד אינסטלציה. מידע זה יכול להיות שימושי ויעיל במציאת דליפות עבורך. אנשים המתמחים בפתיחת צינורות וגילוי פרצי צינורות ממליצים לבדוק את תנאי העבודה לפני הפנייה לגלאי הנזילה ולהתקשר אם הבעיה נמשכת.

איתור נזילות של מד מים

הדבר הטוב והפשוט ביותר ויחד עם זאת הדבר הראשון שאתה עושה עבור נזילות צנרת מים בביתך הוא לבדוק את מד המים. מכיוון שברוב המקרים ניתן לאתר נזילות גדולות או מספר נזילות קטנות באמצעות מד מים. לשם כך עליך לבצע את השלבים הבאים:

 1. ודא שכל הברזים בתוך הבניין ומחוצה לו סגורים. לשם כך, יש לכבות את כל הציוד האוטומטי כמו מזגנים, מכונות כביסה ומדיחי כלים.
 2. עכשיו רשמו את מספר המונה והמתינו 15 דקות. ודא שאף אחד לא משתמש במים במהלך תקופה זו.
 3. הזן מחדש את המספר שהוזן במונה. אם הדמות על המונה השתנתה, ייתכן שצנרת הבניין שלך דולפת. וודא כי המים בהם נעשה שימוש אינם נובעים מיישומים קטנים כגון מסנני מים ומרככים. שיטת בקרת מד המים מיועדת רק לדליפות גדולות ולא ניתן לזהות נזילות קטנות בשיטה זו. כמו כן, על ידי ביצוע בדיקה זו, לא תוכל לזהות את המיקום של נזילה או צינור נוזל , ויש צורך בחקירות נוספות בכדי לקבוע ולעקוב במדויק אחר נזילות צנרת מים בבניין.

איתור נזילות של צינורות מים מהמונה לבניין

אם מתרחשות נזילות מים בצינורות המים שבין המונה לבניין, קשה לזהות אותן מכיוון שבדרך כלל צינורות אלה נמצאים לפחות 90 ס"מ מתחת לאדמה. לעיתים נזילות המים נעות לאורך צינורות המים וחוזרות אל מד המים. אם נתקעים מים בחדר מד המים הביתי שלך ואינם נובעים מגשם, עלולה להיות נזילה בצנרת המים. מרבית צינורות המים בצינורות ההולכה עשויים להיות במקום בו צינור המים נופל לקרקע או נכנס לבניין. אם האדמה בחלקים אלה תמיד רטובה, קיימת אפשרות לדליפת מים בחלקים אלה. אם יש דליפת מים קשה או צינור מים נוזל לאחר יצירתם, המים מגיעים לפני האדמה. כדי לפתור את בעיית נזילת המים בצינורות ההולכה (שבאחריות המשכיר), עליך לפנות לארגון הביוב לפני התיקון. כדי לפתור בעיה זו, עליך להשתמש בטכנאים ובשרברבים ולעולם לא לתקן את הצינור בעצמך.

איתור נזילות של שסתומים ואמבטיו

דליפת ברזים מתרחשת בדרך כלל בכל הבתים, אשר ברוב המקרים לא קשה ומסובך לתיקון. טפטוף מים מהברזים, אפילו כל 2 שניות, מבזבז כמות עצומה (כ -1,000 ליטרים) של מים בשנה. בבניית בתים משתמשים בדרך כלל ביותר מ -4 סוגי שסתומים, כולל שסתומי דחיסה, סוגי רכזות, סוגי דיסקים קרמיים וסוגי מחסניות. לכל סוג ברזים יש שיטת תיקון מיוחדת שתוכלו לפתור בעיות קטנות ושטחיות של הברזים הביתיים שלכם עם היכרות בסיסית עם הכלים הרלוונטיים ולמנוע אובדן נוזל חיים.

איתור נזילות בשירותים

לעתים קרובות דליפות בשירותים שקטות ונראות מחוץ לטווח הראייה, מה שמוביל לאדישות מצד בעלי הבית. בעיה זו עלולה לגרום לנזק רב לבעל הבית בטווח הארוך. מחקרים מראים כי 20-30% מהשירותים סובלים מדליפה מסוימת של מים. אם דליפות השירותים קשות, ניתן לשמוע רעשים מרעישים וחריקות מהאסלה.

כדי למצוא שירותים דולפים, הסר את מכסה האסלה ובדוק את מנגנון הניקוז. אם מפלס המים הזמין גבוה בהרבה ממפלס צינור ההצפה, המים יזלגו לאט לאט אל צינור הגלישה ויתנקזו מטה. במקרה זה, הדליפה יכולה להיות אחת מהאפשרויות הבאות:

 1. מפלס המים מוגדר גבוה מדי.
 2. המצוף ניזוק ואינו מנתק את שסתום המילוי
 3. שסתום המילוי רקוב ויש להחליפו

אתה יכול לתקן את הנזק בקלות על ידי ידיעת סיבת ההתמוטטות והנזילה או לפנות לבעל מקצוע מומלץ ואמין לגילוי נזילות מים בראשון לציון.

 

 

איתור נזילות של רדיאטור בבית

לרוב מכשירי האדים הפנימיים יש מערכת חימום מרכזית בלחץ אוויר. מכשירים אלה מחוברים בדרך כלל לאח ומחוברים ישירות לצינורות המים ומקבלים מקור מים רציף מציוד המיכל. ציוד זה כולל בעיקר הצפה. אם שסתום המילוי לא סגור, הוא יתנקז לביוב. זה יכול לגרום לדליפות לאורך חודשים ושנים מבלי שתבינו זאת. חשוב לשלוט ולבדוק איתור נזילות מים בקיר  סוג זה של ציוד בעונות חמות ויש לנתק את אספקת המים של הציוד בעונות שאינן בשימוש.

 

 

גילוי נזילות של מכשיר קירור אידוי

מקררי אידוי או מים משמשים בעיקר באזורים יבשים. כפי שהשם מרמז, סוגים אלה של מקררים משתמשים באידוי מים כדי לקרר את החלל. מכשירים אלה מחוברים לרוב למקורות מים ביתיים. אם שסתום מילוי המיכל אינו פועל כראוי, מים ייכנסו ברציפות למיכל המכשיר ויתנקזו מצינור הגלישה. מרבית נזילות הקירור מוסתרות במשך חודשים ושנים ולא תוכלו לזהות בעיה זו בקלות. מכיוון שצינור הגלישה ברוב המקרים מחובר לניקוז הביוב. ניתן לשלוט ולתקן בקלות דליפות כאלה על ידי תיקון או החלפה של שסתום המילוי, משאבות מחזור, צינורות מים או על ידי סגירת הציוד בעונות שבהן המכשיר אינו בשימוש.

גילוי נזילות של מקור הבריכה והמים 

על פי המידע שנאסף, בכ -5% מכל הבריכות יש נזילות מים. כך שדליפת מחט קטנה מאוד במערכת צנרת מי הבריכה 40 psi מבזבזת 970 ליטרים של מים שווה ערך ל 3762 ליטר ליום בממוצע. עם זאת, ניתן לראות כי נזילת מים קלה ביותר בבריכה עלולה לגרום לכם נזק רב ונזק רב, אחד מהם יהיה העלות העצומה של חשבונות מים ועלויות נלוות לתיקון אינסטלציה ובריכה.

להלן כמה מהסימנים והתסמינים של קינון בבריכה:

 1. צנח בגובה 1.8 אינץ 'או 32 מ"מ ומעלה של מפלס המים ליום
 2. התרופפות של פסיפסים ואריחי קיר לבריכה
 3. שקיעת מבני מים מינרליים או הבריכה כולה
 4. צור סדקים וסדקים קטנים וגדולים על הרציף וסיפון הבריכה
 5. היווצרות מהירה מאוד של אצות בבריכה בזמן שזה עתה נעשה טיפול כימי
 6. רטיבות מתמדת של האדמה סביב הבריכה ומקור המים הרצוי

איתור נזילות בגינה ובחצרות הבניין

כדי לשלוט בדליפת הבריכות ומקורות המים, תוכלו להניח דלי על המדרגה האחרונה ולמלא אותה במים. שים חתיכת מלט בחוץ ובתוך הדלי. סמן את מפלס המים של הבריכה או המעיין וכן את מפלס המים של הדלי. לאחר יום נוסף, סמנו בחבל את מפלס המים של הבריכה והדלי. אם מפלס המים של הבריכה או המעיין היה נמוך ממפלס המים של האקוויפר, יתכן כי דליפת מים התרחשה במערכות הצנרת או במקור המים או בבריכה.

 

מבחר מומחים לגילוי נזילות בגינה בטכניקה יעילה

אם אתה נתקל בבעיית נזילות צנרת ואתה זקוק לגלאי נזילה או גילוי פרץ צינור, תוכל להמשיך באתר הטכני היעיל. האתר הטכני של קארה מעניק את הנקודות הדרושות לכל טכנאי טכני על ידי קיום מערכת סקרים. תוכלו להגיש את בקשתכם בבטחה על פי הציון של כל טכנאי. טהראנים יקרים, תוכלו למצוא אנשים המתמחים בהדלפת צינורות או בארות דרך דף איתור פרץ הצינור עם המכשיר   . וגם לערים תוכלו לחפש את השירות הטכני הרצוי, עיר