איתור נזילות מי גשם

איתור נזילות מי גשם – מציאת נזילות

איתור נזילות מי גשם בגגות בניינים משותפים, הינה אחת הבעיות הנפוצות ביותר בכל הקשור לבעיות ניזקי מים גתוצאה מגשמים. דירות הנמצאות בקומות האחרונות בבניינים משותפים דורשות איתור נזילות מי גשם, סובלות מרטיבות בעונת החורף ממי גשמים, ואי טיפול או הזנחה של מערכת האיטום בגג נהפכת למטרד חוזר בכל עונה ועונה.

בדיקת נזילה בעונת הגשמים צריכה להתבצע על ידי חברת איתור נזילות מיומנת בעלת ניסיון רב, בכל הקשור לניזקי מים. יחד עם זאת בדיקה ואיתור המוקד הם חלק בלתי נפרד מביצוע עבודת טיפול ותיקון במוקד או במוקדים, ויש לבצע תוך התייחסות לאופי וסוג המרכיבים של הגג ללא קיצורי דרך.


איתור נזילות מי גשם
איתור נזילות מי גשם

איתור נזילות מי גשם

כפי שאמרנו הבעיות שאנשים תמיד מתקשים בהן וצריכים איתור נזילות מי גשם בעקבותן היא נוכחות של רטיבות בבית. לחות אף היא נוספת לבעיות נזילות מי גשמים. לחות יכולה להופיע מסיבות שונות, העלולות לגרום לבעיות אם לא מטפלים בה באופן מידי, ויש להסיר לחות בהקדם. בנוסף נזילות מים יכולים להופיע במספר רב של מקומות בבית או בדירה בבניין משותף כגון : רטיבות בתקרה, רטיבות בקיר חיצוני, רטיבות בחדרי מדרגות, רטיבות בדירות קרקע, רטיבות באזור החלונות ועוד… בעיות מים יש לפתור בהקדם האפשרי וכל הזנחה כפי שאמרנו יכולה להוביל לאובדן ממון מיותר.

במידה ויש סימני לחות יש צורך לאתר את מקורם על ידי מומחה לאיתור נזילות מי גשם.

איתור נזילות מי גשמים

לפעמים אתה עשוי לראות כתמים כחולים על הקיר או התקרה שמעידים על לחות בבית. הסיבה העיקרית והשכיחה ביותר לבעיה זו היא כשלים בציפויים החיצונים  של הבניין. לשם כך יש לבצע איתור נזילות מי גשם בכדי למנוע נזקים מצטברים בתוך הקירות. טיפול מידי מונע נזקים גדולים יותר ואי נוחות אשר פוגעת בשגרת החיים של המתגוררים. הניסיון הרב שלנו בכל הנוגע לאיתור נזילות מעניק לנו את היתרון בגילוי וטיפול מהיר ויעיל ללא תקלות, והחזרת שגרת החיים של דיירי הבית או הדירה במהירות האפשרית ללא סרבול מיותר.

כתמים צהובים על קירות ותקרות

אם אתה רואה כתמים צהובים על קירות או תקרת הבניין, קרוב לוודאי שזו בעיה עם של חדירות מי גשמים לביתך בשל העובדה שעובש מטבעו מתפשט יש למנוע ולטפל מהר ככל האפשר. לכן, אם אתה רואה את הנקודות הצהובות הקלות ביותר על הקיר או על תקרת הבניין, פנה למומחה בהקדם האפשרי כדי לפתור במהירות את הבעיה.

איתור נזילות מי גשם

גילוי נזילות מי גשם

גילוי נזילות מי גשם ורטיבות בתקרות יכול להוביל למספר של נזקים בחלקי הבטון והטיח, ואף להביא לפגיעה בברזלי הזיון עד לרמה של קורוזיה וניתוק חלקי בטון בתקרת הדירה. חלקי בטון אלו יכולים לסכן את היושבים בבית מכיוון שהינן נוטים ליפול בכל רגע נתון והדבר מסוכן יותר כאשר נמצאים ילדים בבית או כאשר הנזק נמצא באזור בדיוק מעל מיטות שינה או אזורי ישיבה רבה, ולכן יש להסירם מיידית מחשש של נפילת גושי בטון וטיח אשר יכולה להוביל לפגיעה בדיירי הבית.

איך מאתרים נזילות מי גשם

ביצוע איתור של נזילות מי גשמים מתבצעת על ידי צוות מומחים עם ניסיון של מעל 30 שנה בכל הנוגע לאיתור לנזילות בבתים ובדירות בבניינים משותפים. יש צורך לבצע מעקב אחר מערכות האיטום של הבית או הבניין ולזהות את הפרצים והכשלים בגג. לעיתים מדובר בנקודות בודדות או בנקודה בודדת של כשל באיטום, אך לעיתים ישנו מס' רב של מוקדים המצריכים טיפול או חידוש כולל למערכת האיטום של הגג, כמובן מומחה איתור נזילות מי גשמים ידע לזהות את המוקדים ואף יבצע תיקון יסודי ביותר ללא קיצורי דרך, בכדי לתת מענה לשנים רבות.

נזילה מהגשם

מי גשמים כפי שאמרנו הינם אחד הגורמים העיקריים הדורשים גילוי נזילות מי גשם וגורמים לנזקים במערכות איטום של בתים ובניינים משותפים. יש לבצע בדיקת הצפה בגגות בכדי להבטיח את תקינות מערכות האיטום בעת הביצוע. בדיקת הצפה הינה חשובה ביותר שכן היא מבטיחה גג אטום ועמיד בפני, חדירת מים מהגג, דבר אשר מעניק שקט וביטחון לבעלי הנכס. לעיתים איתור נזילות מי גשם מדובר בגגות מרוצפים ויש חשיבות רבה לבצע את בדיקת ההצפה בגג קודם לפני הנחת הריצוף, אחרת הדבר יכול לגרור נזקים כספיים עצומים, מאחר וגג דולף ומרוצף יצטרך לעבור את כל השלבים מחדש, אלה שרק הפעם יהיה נזק עצום יותר ויהיה צורך לשאת בעלויות ריצוף הגג וכל המשתמע מכך, לכן יש לבצע את עבודות גילוי והחשיבות מאוד ברורה למניעת חדירת מי גשמים לבית, ולמניעת הוצאות כספיות מיותרות.

איתור נזילות מי גשם בתקרה

החשיבות הרבה הן בביצוע עבודות גילוי הנזילה והן באופן יישום התיקון יסודי , ימנעו קלות עתידיות.

איתור של נזילות מי גשם

מהם הסוגים הנפוצים של ציפויי מעטפות חיצונית – שפריץ, טיח, אבני ציפוי מנוסרים, פסיפס אלו לרוב הסוגים הנפוצים ביותר וניתן לראותם ברוב הבניינים, ציפויים אלו נוטים להיחלש עם הזמן והם נוטים להחדיר מי גשמים לתוך חלל הדירות או בתים. בעת איתור נזילות מי גשם כמובן יש לבצע עבודת איתור נזילות מי גשמים ורק לאחר מכן, אנו מסירים את החלקים הפגועים בכדי ליישם מערכת איטום חדשה , הכוללת יישום שכבבות טיח עד לתוצאה של החזרת המצב ללא מפגעים וקבלת מראה אסטטי.

ציפויים

הדוגמאות של הציפויים הם דוגמאות שבמציאות הציפויים האלו מאבדים מחוזקם בעקבות נזקי אקלים במיוחד לבניינים ליד רצועת החוף.

בניינים כאלו הם בניינים אשר נפגעים יותר מבניינים אשר לא בקרבת הים ויש לבצע איתור נזילות מי גשמים.

איתור נזילת מי גשם

מזג אוויר חם בשילוב של קרני שמש וגשמים אלו למעשה הגורמים מרבית הגורמים אשר משפיעים על ציפויי המעטפת של מבנים רבים שצריכים איתור נזילות מי גשם ברחבי הארץ הזקוקים לתיקון נזילות על ידי יישום מערכת מותאמת לאותו סוג ציפוי או מעטפת חיצונית.

לסיכום – איתור נזילות מי גשם

איתור נזילות מי גשם ללא עיקובים הינה מהחשובים ביותר במניעת נזקים הולכים ומצטברים במערכות הבניין והשלד. אל תהססו לפנות אלינו באם יש לכם בעיית חדירות מי גשמים אל הבית או הדירה, אנו בעלי ניסיון של מעל ל 30 שנה בכל הקשור לאיתור וטיפול בנזילות מי גשמים, אנו עובדים רק עם החומרים האיכותיים שקיימים בענף וכל זאת להבטיח תוצאה מושלמת לשנים רבות. החשיבות הרבה הן בדגש על ביצוע הפעולות הנדרשות לאיתור ותיקון נזילות מי גשמים, ללא קיצורי דרך ודילוג על שלבים בכל הקשור למערכות איטום.